تفکر
سلام خوش آمدید
درباره وبلاگ


بسـم الله الرحـمن الرحیـم
در بیابان این دنیای گذران به دنبال کشتی نجات باشیم و تمسخر این مردمان قوم نوحی(ع) ما را از سیل قیامت غافل نکند که دیگر متولد نخواهیم شد.

مدیر وبلاگ : علی
مطالب اخیر
نویسندگان
دکتر هولکی اوز نماینده ی صندوق جمعیت سازمان ملل در ایران به دنبال بیماری سرطان درگذشت. صندوق جمعیت در دوران ماموریت وی در ایران به دلیل کارشکنی های فراوان در مسیر اجرای سیاست های جدید جمعیتی و فعالیت هایی مشکوک در جمع آوری اطلاعات، بارها مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفت.

گروه اجتماعی - حسین مروتی: به دنبال درگذشت دکتر هولکی اوز، هفته ی گذشته مراسم یادبود وی در مقر سازمان ملل در ایران برگزار شد. در این مراسم که برخی مقامات دولتی از دفتر امور زنان رئیس جمهور، فرهنگستان علوم پزشکی، جمعیت هلال احمر، مرکز آمار، سازمان ثبت احوال کشور و شورای ملی سالمندان نیز حضور داشتند، پیام آقای گری لوییس -هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد در ایران- خوانده شد. قسمت های جالبی از این پیام بدین شرح است: "بسیار ناراحت کننده است که فردی با این همه استعداد برای انجام دادن کارهای خوب در این دنیا و با توجه به اینکه کارهای بسیار خوبی هم انجام داده بود، به ناچار و در این سن کم ما را تنها گذاشت. اما در همین زمان کمی که با ما بود، هولکی کارهای بسیاری انجام داد"

 

گوشه ای از سوء عملکرد هولکی اوز که پیش از این در نامه ی بسیج دانشجویی خطاب به نمایندگان مجلس آمده بود را از نظر می گذرانیم تا منظور گری از کارهای خوب هولکی را بیش از پیش متوجه شویم:

۱-    سفارش آشکار به حفظ سطوح پایین باروری در کشور و ممانعت از افزایش آن از طریق ادامه و گسترش طرح تنظیم خانواده: در تارنمای این صندوق «حفظ سطوح کم باروری» به عنوان یکی از چالش‌های اصلی مربوط به جمعیت و توسعه ی ایران عنوان شده و در توضیح آن گفته شده است که «اگرچه زنان ایران به سطح جانشین سازی باروری رسیده‌اند، ادامه گسترش خدمات بهداشت باروری، از جمله برنامه تنظیم خانواده، برای تامین نیازهای کنونی و آتی امری حیاتی است!»

۲-    جهت دهی پژوهش‌ها و ایجاد انحراف در مسیر کارشناسی جمعیت برای تاثیرگذاری بر نگارش برخی اسناد ملی و به خصوص برنامه ششم توسعه

 

(هولکی اوز در حالی که "تحلیل صندوق جمعیت از وضعیت جوانان ایران" را در دست دارد)

۳-   پیگیری تداوم عقیم سازی‌های گسترده در ایران: قریب به یک ماه پس از اعلام موضع صریح مقام معظم رهبری که فرمودند: «من معتقد به کثرت جمعیتم. هر اقدام و تدبیری که می‌خواهد برای متوقف کردن رشد جمعیت انجام بگیرد، بعد از صد و پنجاه میلیون انجام بگیرد» (۱۶/۰۵/۱۳۹۰) هولکی اوز نماینده صندوق جمعیت در ایران به مرکز بهداشت نور سعادت (یکی از مراکز تحت نظر مرکز بهداشت جنوب تهران) می‌رود و از ادامه داشتن انجام عمل‌های عقیم سازی دائمی، کسب اطمینان کرده و این بازدید را رسانه‌ای می‌کند. (تاریخ بازدید:۲۷/۶/۱۳۹۰)

این عمل چنان که مشاهده می‌شود، علنا در خلاف جهت سیاست‌های کلی جمعیت است و نشانه‌ای آشکار از علاقه وافر صندوق جمعیت سازمان ملل به عقیم سازی مسلمانان به شمار می‌آید. لازم به ذکر است که آمار عقیم سازی‌های دائمی (وازکتومی و توبکتومی) در ایران قریب به سه برابر میانگین این آمار در جهان است.

 

۴-    ترویج افکار منحط فمینیستی و برنامه ریزی برای حیازدایی و ترویج بی بندوباری در کشور با هدف کاهش بیشتر رشد جمعیت کشور

(کارلوس کی روش پیش از جام جهانی برزیل «پیمان کارزار جهانی مبارزه با شیوع بیماری ایدز» را در حضور هولکی اوز امضا کرد. ایدز از مهمترین ابزار غرب برای پیشبرد اهداف جمعیتی و ترویج فحشا در دنیا است. غرب به بهانه ی این بیماری، آموزش مسائل جنسی و بیدار کردن این غریزه در نوجوانان ایرانی را دنبال می کند؛ در حالی که در ایران، ابتلا به ایدز عمدتا در معتادان تزریقی و به دلیل سرنگ آلوده می باشد و در کمتر از ۱۵ درصد از موارد، ابتلا از طریق ارتباط جنسی بوده است)

 

 

۵-    جمع آوری بانک‌های اطلاعاتی مرتبط با جمعیت و خانواده از طرق مختلف که یک نمونه از آن قرارداد غیرقانونی با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بوده است. با توجه به وظایف مشخص این نهاد بین المللی، دلیل جمع آوری اطلاعات مزبور مشخص نیست.

 

(شهیندخت مولاوردی -معاون امور زنان رئیس جمهور- در کنار هولکی اوز)

 

۶-   فریب مسئولان کشور از طریق موفق شمردن طرح تنظیم خانواده در ایران:تارنمای صندوق جمعیت در ایران می‌نویسد: «ایران به عنوان کشوری موفق در زمینه تنظیم خانواده شناخته شده است!»

طرح تنظیم خانواده در حالی توسط دشمنان ایران اسلامی موفق شمرده می‌شود که طبق صحبت‌های مقام معظم رهبری، سیاست تحدید نسل باید در سال ۱۳۷۱ متوقف می‌شد و اساسا طرح مزبور در سال ۱۳۷۲ تصویب شده است. حال طرحی که اساسا نباید اجرا می شده و اجرای بی قاعده‌اش، عامل عمده بحران کنونی جمعیت و عامل بسیاری از مشکلات مرتبط با سلامت و فرهنگ است، چگونه می‌تواند موفق بوده باشد و اساسا چه موفقیتی داشته است؟!

 

۷-    برگزاری سمینار پویایی جمعیت در کشورهای مسلمان: برگزاری این سمینار توسط موسسه ی مطالعات و مدیریت جامع و تخصصی جمعیت وابسته به وزارت علوم توانست بیش از پیش، دشمنی دشمنان در عرصه جمعیت را نشان دهد و هرگونه ادعایی پیرامون «توهم توطئه جمعیتی» را به حاشیه ببرد. این سمینار حاوی مسائل عجیب و تامل برانگیز بسیاری بود از جمله:

 

 همکاری صندوق جمعیت سازمان ملل: این صندوق که از آغاز دهه هفتاد تاکنون، در راستای تحدید نسل ایرانیان فعالیت کرده است، اکنون به لطف دلارهای بذل کرده، پیاده نظامی آماده و مجهز، برای مقابله با اجرایی شدن سیاست‌های کلی جمعیت در اختیار دارد و بر خلاف ادعاهای مطرح شده توسط نماینده این صندوق در کشور (هولکی اوز)، مبنی بر تغییر سیاست‌های صندوق بر اساس سیاست‌های کلی جمعیت، نهاد بین المللی مزبور کماکان پیگیر کاهش بیشتر رشد جمعیت در ایران است. طبق اسناد آشکار، صندوق جمعیت از حامیان اصلی برگزاری سمینار و آقای هولکی اوز از نخستین سخنرانان این سمینار بین المللی بوده است.

 

 همکاری سفارت سوئیس: پس از ورود آشکار برخی از سفارت‌های اروپایی به فتنه ۸۸ و پس از دیدار اشتون با برخی از عوامل فتنه در سفارت اتریش و همچنین ورود تمام عیار سفارت فنلاند به منظور تقویت جریان های فمینیستی و پیشبرد فروپاشی خانواده در ایران، نوبت به کمک سفارت سوئیس به برگزاری همایش ضدجمعیتی «پویایی جمعیت» می رسد. به راستی آیا برخی از مسئولان داخلی نباید از خود بپرسند که سفارت سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا، در این میان چه منفعتی داشته است که برای برگزاری سمینار مزبور، دست به بذل و بخشش دلار زده است؟!

 

 همکاری انجمن جهانی جمعیت و سالمندی دانشگاه سنت گالن سوئیس: این انجمن روابط گسترده‌ای با شرکت‌های متعدد صهیونیستی دارد و بسیاری از اعضایش اسرائیلی هستند که به عنوان نمونه می‌توان به آریلا لاونشتاین، متخصص سالمندی و استاد دانشگاه حیفا اشاره کرد. رئیس این انجمن و یکی از اعضای هیئت مدیره ی انجمن مزبور، از سخنرانان اصلی این سمینار بودند.

 

همکاری آژانس توسعه و تعاون سوئیس، دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و دانشکده ی علوم اجتماعی این دانشگاه و انجمن جمعیت شناسی ایران برای برگزاری سمینار مزبور

 

 رونمایی از کتاب سرتاپا مسئله «پویایی جمعیت در کشورهای مسلمان» در سمینار مزبور که رویکرد آشکارش تقابل با افزایش جمعیت مسلمانان دنیا به منظور تضعیف آنها و ممانعت از تداوم جریان بیداری اسلامی است.


 سخنرانی هر سه برنده ایرانی جایزه جمعیت سازمان ملل در این سمینار: سازمان ملل تاکنون، جایزه بین المللی جمعیت را به سه نفر از مسئولان و استادان ایرانیِ پیشبرنده طرح خسارت‌زای تنظیم خانواده تقدیم کرده است.


 انکار بحرانی بودن وضعیت جمعیت کشور و عادی نشان دادن این معضل بزرگ در سمینار

 توصیه آشکار برای کاهش بیشتر نرخ باروری و افزایش بیشتر سن ازدواج در ایران

 نفی و تخطئه سیاست‌های کلی جمعیت -ابلاغی از طرف مقام معظم رهبری- در این سمینار به خصوص توسط رئیس موسسه مطالعات تخصصی جمعیت (دکتر عباسی شوازی)

 

(نفر اول از راست، دکتر باباتونده اوسوتیمهین -رئیس صندوق جمعیت سازمان ملل-، نفر چهارم در ردیف جلو، دکتر عباسی شوازی -رئیس کنونی موسسه مطالعات تخصصی جمعیت-)

 القای محتوم بودن سالخورده شدن جمعیت کشور و عادی و کم اهمیت جلوه دادن بحران عظیم سالخوردگی جمعیت، که در تضاد آشکار با مباحث کارشناسی و صحبت های مقام معظم رهبری است.

 

 تبلیغ خط فکر انحرافیِ «تاکید بر مدیریت سالمندی به جای افزایش نرخ باروری و جلوگیری از سالخورده شدن جمعیت»: در این سمینار کارشناسان خودفروخته داخلی، همصدا با دشمنان خارجی توصیه می‌کنند «به جای این که به دنبال جلوگیری از سالخورده شدن جمعیت از طریق افزایش نرخ باروری باشید، بگذارید که جمعیت سالخورده شود، آنگاه جمعیت سالخورده را مدیریت کرده و از آن بیشترین بهره را ببرید!»

 

 دعوت از افراد کلیدی مجلس و دولت به این سمینار به منظور اثرگذاری بر آنها و ممانعت از تصویب و اجرای قوانینی که منجر به افزایش رشد جمعیت می‌شوند، با هدف تدارک فرصت سوزی هرچه بیشتر.

 

منتشر نشدن متن کامل سخنرانی‌های ارائه شده و خروج اخباری محدود و گزینشی از سمینار مزبور

 

۸-    دستکاری آمار نرخ باروری کشور و بیشتر جلوه دادن آن: این عمل توسط برخی از عوامل داخلی صندوق جمعیت صورت گرفت و باعث شد سازمان ملل در اقدامی بی سابقه، پیش بینی جمعیت ایران (انتشار به سال ۲۰۱۰) را بر اساس آماری جعلی و در سال ۲۰۱۲، تغییر دهد. سازمان ملل در سال ۲۰۱۰ پیش بینی کرده بود که در صورت ادامه ی روند کاهش جمعیت (تحقق سناریوی رشد پایین) ایران در سال ۱۴۸۰ به جمعیت ۳۱ میلیون نفری می رسد که یک نفر از هر چهار نفر آن، بالای ۶۰ سال، سن خواهند داشت. متاسفانه کسانی که آمار نرخ باروری کشور را دستکاری کردند، هنوز محاکمه نشده اند.

 

آنچه گذشت آشکارا سوء عملکرد هولکی اوز و صندوق جمعیت سازمان ملل در ایران را نشان می دهد، اما نکته ی بسیار عجیبی که در مراسم یادبود دکتر اوز وجود دارد، اظهارنظر یکی از مسئولین دولتی در مورد این فرد است. در مراسم مزبور دکتر حسینی -معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی- درباره دکتر اوز می گوید: "او یک مسلمان واقعی بود! ما دلتنگ نگرش او به زندگی و شوخ طبعی وی خواهیم شد"


واقعا آیا بهتر نیست که مسئولین دولتی پیش از چنین اظهارنظرهایی، اندکی تحقیق کرده، عینک خوشبینی را بردارند و با واقع بینی به تحلیل شخصیت های بیگانه بپردازند؟ متاسفانه اکنون آفت اطمینان به اغیار، گریبانگیر برخی از مسئولین دولتی شده است.


نهایتا شنیده ها حاکی از آن است که نماینده ی بعدی صندوق جمعیت در ایران، یک زن فمینیست مصری است. امید است پیش از آن که نماینده ی جدید صندوق جمعیت در ایران، مانند اسلاف خود خسارت های فراوانی را برای ایران اسلامی به بار آورد، مسئولین تصمیمی انقلابی اتخاذ کنند تا این نهاد بین المللی و نهادهایی از این دست و البته همدستان و همراهان داخلیشان، نتوانند با خیال آسوده علیه امنیت ملی ایران فعالیت کنند.

رجا نیوز

نوع مطلب : فرهنگی و اجتماعی، سلامتی و پزشکی، استراتژی شیاطین، خبری، 
برچسب ها : صندوق جمعیت سازمان ملل و عقیم سازی مسلمانان، عقیم سازی مسلمانان توسط سازمان ملل، برنامه عقیم سازی در ایران، کنترل جمعیت در ایران توسط سازمان ملل، خیانت سازمان ملل، هدف واقعی سازمان ملل، سمینار پویایی جمعیت،
لینک های مرتبط :


پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic